Пастирі припинили важку, криваву боротьбу, знищили більшу частину вампірів. А ті, хто залишився, були закриті в особливо охоронюваних зонах. Коли війна закінчилася, Орден пастирів розпустили. Всім їм рекомендували забути про те, ким вони були в минулому, і почати нове, мирне життя, в якому не буде місця кровопролитним боям і моторошним чудовиськам. Але одного разу відбувається несподіване. Люсі, племінниця одного з пастирів, викрадена групою вампірів. Колишній воїн звертається до Церкви, і просить дозволити йому згадати минуле, знайти дівчину і розправитися з вампірами. Однак йому відмовляють.

І тоді, всупереч всім обітницям і правилам, Пастир все-таки вирішує відправитися в небезпечну подорож, відшукати племінницю і помститися тим, хто її викрав. З собою він бере двох помічників шерифа і черницю. Друга частина, незважаючи на тенденції до більш слабких продовжень, вийшла вельми видовищною і ефектною. Барвисті бої, безліч спецефектів і море крові гарантовані. Головний герой повертається в місто, але отримує відмову від Церкви, яка не готова прийняти блудного сина. До того ж служителі Бога на Землі відмовляються вірити Пастирю, який стверджує, що вампіри готуються нанести вирішальний удар по людству.

Лише черниця, яка допомагала йому колись врятувати племінницю, готова знову кинутися в бій. Також до них приєднується місцевий шериф, у якого свої рахунки з нечистю. Фільм Пастир 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Скотт Чарльз Стюарт
В ролях: Пол Беттані, Карл Урбан, Кем Жіганде, Меггі Кью, Лілі Коллінз, Бред Дуріф, Стівен Мойер, Крістофер Пламмер, Алан Дейл, Медкен Емік