По всій планеті з неймовірною швидкістю поширюється смертельно небезпечний вірус, під впливом якого люди фактично миттєво перетворюються в некерованих, одержимих монстрів. Лікар Лорен прекрасно розуміє, що ситуацію ще можливо врятувати, проте необхідно терміново ввести в дію відповідну вакцину, для створення якої залишається дуже мало часу. Доктор Лорен та інші учасники спеціально організованої групи зобов’язані подбати про тих небагатьох, хто поки не став жертвою інфікування, людей слід захистити від очікуваної нової атаки з боку безжальних зомбі. Забезпечена також охорона і для самої Лорен на той період, поки вона стане займатися винаходом ліки від жахливого вірусу.

Тим часом величезні мегаполіси виявляються повністю охопленими пандемією, Лорен не знає, чи встигне вона закінчити роботу над вакциною або з нею розправляться точно так само, як і з безліччю інших жителів планети. Жінка ховається разом з колегами в трейлері, де посилено працює над випуском вакцини, але раптово на них нападають.

Лише щасливий випадок зможе допомогти Лорен залишитися в живих і все ж завершити створення противірусного засобу. Фільм Пандемія (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Суитц
В ролях: Рейчел Ніколс, Міссі Пайл, Елфі Оуен-Аллен, Мекхай Файфер, Пол Гілфойл, Даніель Роуз Расселл, Джина, Jonathan Buckhouse, Stephanie Langnas, Ніа Дюн