Шериф невеликого провінційного містечка, розташованого на березі мальовничого озера, вже кілька років не відчував проблем складніше сімейного скандалу і п’яною розбирання, в якій обидва бешкетника після випитого не можуть толком кулак скласти. Ось не так давно тут було справжнє пекло. Величезний зубастий монстр жер все, що потрапляло йому на шляху і для того, щоб його вбити довелося чимало попотіти. Але це в минулому. Чутки перетворилися в міські легенди, які тільки приваблюють численних туристів, а значить і бюджет міста справно поповнюється.

Ніхто не очікував, що монстроподобний крокодил повернеться. Не той самий, але не менш зубастий і ще більше голодний. Не очікували, але про всяк випадок готувалися. Але те, що цей монстр буде не один стало справжнім шоком. Фільм Озеро страху: Анаконда (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На заболочених берегах з’явилася багатометрова анаконда і битва двох гігантських рептилій за територію загрожує перетворити навколишню місцевість в безлюдну пустелю, а містечко в руїни.

Режисер: А.Б. Стоун
Актори: Корін Немек, Янсі Батлер, Стівен Біллінгтон, Скай Лоурі, Олівер Уолкер, Алі Егіл, Анабель Райт, Лаура Дейл, Джорджина Філіппс, Найджел Барбер