Під час Другої світової війни, войовничі країни йдуть на всі можливі методи, щоб наблизитися скоріше до перемоги. Незважаючи на безліч високопоставлених людей, всю брудну роботу виконують звичайні солдати. Саме вони ризикують своїм життям заради блага народу. Фашистські окупанти захоплює одне село в Нормандії. Вони встановлюють гауптвахти і починає контролювати пересування всього транспорту проходять через село. Крім цього, фашисти контролює жителів села, щоб ті не передали інформацію їх ворогам. Однак двом відважних розвідника, із загону коаліції, не до вподоби влада фашистів. Їм вдається обманним шляхом проникнути в стан ворога, щоб зібрати всю необхідну інформацію по системі зв’язку німців.

Також двоє сміливців планують зіпсувати радіопередачу і призупинити потік інформації в інші табори, Німеччина. Однак у цій справі трапляється заминка. Після успішного проникнення в тил ворога, американські військові діставшись до заповітної мети приходить в шок. Фільм Оверлорд (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Виявляється німці змогли так удосконалити свою техніку в обробці інформації, що агенти не знаходять методів ліквідувати її. Але часу не так багато, і двоє сміливців розробляють власний план по усуненню радіопередач.

Режисер: Джуліус Ейвері
В ролях: Боким Вудбайн, Уайатт Расселл, Йохан Філіп Асбек, Елен Кардона, Йен де Кестекер, Джейкоб Андерсон