​​​​​​​​Вже якщо людина народилася хлюпиком і недолугою особистістю, то немає ніяких шансів, що він коли — небудь виправиться і стане гідною і сміливою людиною. Саме таким персонажем виявився якийсь Уеслі Гібсон, який по своїй суті був дійсно рідкісним занудою і скиглієм, якого неможливо було витримати в пристойному суспільстві. Його легко було ображати. Він ніколи і нікому не міг дати здачі. І зовсім не з-свого благородства. Просто він боявся зв’язуватися з більш сильними суперниками. Уеслі знав і добре розумів, що завжди і в усьому зазнає невдачі. І навіть дівчина з вулиці могла безкарно обізвати його нехорошими словами і не отримати за це ніякого покарання. Чи варто дивуватися, що на роботі його не поважали.

Він цілими днями стирчав в офісі і намагався домогтися розташування своїх колег і начальства, але марно. Не дивно і те, що його легковажна подружка так само стала змінювати йому наліво і направо. Вона спочатку сподівалася, що помилилася в цьому хлопця, і він насправді виявиться сильною і досить неординарною особистістю. Фільм Особливо небезпечний (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але проходили Дні і місяці, а Уеслі залишався все таким же недбайливим хлюпиком і боягузом. Але, по всій видимості, ця жорстокість з боку суспільства і викликала у нього якийсь переворот у свідомості.

Режисер: Тимур Бекмамбетов
В ролях: Джеймс Макевой, Анджеліна Джолі, Морган Фріман, Коммон, Теренс Стемп, Томас Кречман, Марк Уоррен