У фільмі мова піде про доктора словака, якому відомо те, про що інші люди навіть не думають. Ось уже кілька десятиліть по всій планеті тут і там з’являються люди, що володіють неймовірними здібностями, завдяки яким вони відрізняються від простих смертних. До певного моменту здавалося, що екстрасенси існують лише у фантастичних розповідях минулого. І лише деякі своїми очима переконувалися в правдивості того, що відбувається. З давніх часів доктор Словак загорівся бажанням створити свою власну таємну лабораторію, в якій йому вдалося б проводити досліди над настільки незвичайними людьми.

Ясна річ, повідомити про дослідах офіційно він не міг, так як для досліджень він викрадав екстрасенсів і тримав їх під замком. Протягом тривалого часу він безкарно ставив досліди, намагаючись добути спеціальні ліки, яке зробило б його наймогутнішою людиною на планеті. Але все змінилося після того, як в його лабораторію потрапили Зак і Рейчел.

Вони народилися з надздібностями. але лише зараз їм вдасться застосувати їх за призначенням. Чи зможуть вони здолати лиходія і повернути собі свободу? Фільм Око розуму (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Joe Begos
В ролях: Грехем Скіппер, Лорен Ешлі Картер, Джон Спередакос, Ларрі Фессенден, Ной Сеган, Метт Мерсер, Майкл А. ЛоЦицеро, Джеремі Гарднер, Патрік М. Уолш, Брайан Морвант