Ораторська майстерність високо цінувалося в стародавні часи. Герой фільму володів ним майже досконало. Цього вимагала його професія. Адвокат не міг дозволити собі висловлюватися сухо або зовсім незрозуміло. Його мова повинна була вражати і суддів і присяжних. І він справлявся зі своїм завданням монологом укласти на лопатки опонентів, створюючи своєму клієнту потрібне амплуа. Послуги Френка коштувало дорого. Дружина і дочка завдяки його майстерності захищати клієнтів жили безбідно. Для адвоката головною цінністю в житті були рідні. Він дуже любив свою сім’ю. Втративши дружину і дочку, він втратив сенс життя. Але йому довелося продовжувати свій шлях.

Ось тільки напрямок він змінив кардинально. Замість красномовного адвоката з’явився мовчазний чоловік, який не видавав своїх планів. Він старанно тренувався. Він готувався. До важливої зустрічі. З тим, хто забрав у нього найдорожче. За цих обставин адвокат приймає рішення мовчати до тих пір, поки кров близьких не буде помстився. Фільм Обітниця мовчання (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Звичайно, це негативно позначається на роботі, адже мова – головна зброя та інструмент правозахисника. Але зараз найважливіше, щоб винуватець трагедії не залишився безкарним.

Режисер: Айзек Флорентайн
В ролях: Антоніо Бандерас, Христина Серафіні, Атанас Сребрев Карл Урбан, Пас Вега, Роберт Форстер, Лілліен Бланкеншіп, Марк Сміт, Девід Сакурай, Айзек Флорентайн