Територія Англії в якийсь момент виявляється небезпечною. Справа в тому, що саме там раптово з’являється невідомий вірус, який починає швидко поширюватися по всій країні. За короткий термін заразилося і загинула величезна кількість людей, адже ніяк не вдається знайти правильне ліки, яке могло б допомогти впоратися з небезпечним вірусом. Ніякі антибіотики та інші ліки не допомагають в даній ситуації, адже вірус стійко переносить їх вплив. Здавалося б, що тепер люди приречені на неминучу смерть. В центрі уваги опиняється дві людини, яких вірус ще не торкнувся.

Вони дуже хочуть знайти спосіб, щоб вирватися із зараженої території, щоб не тільки вижити, але і знайти вакцину, щоб інше людство змогло подолати цей вірус. Єдиним виходом із ситуації стає старенький літак, на якому головні герої намагаються покинути рідні заражені краю. Вони ще не знають, що їх чекає попереду, але вони серйозно налаштовані на пошук вирішення цієї кошмарної проблеми. Фільм Носій (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак у долі виявилися зовсім інші плани. Під час польоту з’ясувалося, що одна людина все-таки встиг заразитися. Тепер перед героями виникає відповідальний вибір, від якого залежить доля всього людства.

Режисер: Ентоні Вудлі
В ролях: Джек Гордон, Джо Діксон, Едмунд Кінгслі, Жозефін Тейлор, Карен Брайсон, Люсі-Джейн Куінлен, Джеймс Пейтон, Джонсон Ребекка, Зора Бішоп, Люк Хілі