Нова історія про головні принципи світових борців, боксерів і всіх, хто пов’язаний з подібним спортом. Досягти вершини-це всього півсправи, тепер доведеться відстоювати титул серед красенів молодше. Третя частина епопеї про непереможного винищувачі суперників, не прикриваючи основні аспекти бою, захоплює правдоподібністю і деталями закулісся шоу. Кейс Уокер, здається, вже забув про минулу професію, про запеклих ворогів і смак перемог. Колишня зірка змішаних єдиноборств тепер приблизний, що не пропадає на цілодобових тренуваннях, сім’янин. Але чи зможе він прожити без свого покликання? Чи зможе дивитися в майбутнє не звертаючи уваги на тягу до рингу?

Повернення старого друга буде вельми скандальним, адже ніхто не молодіє, тому він ошелешить своїх фанів і менеджерів наполегливою спробою почати спочатку. Врят він здасться, навіть після парочки невдач! Є правда кілька проблем: дружина проти його хобі, а Гарт Кейса давно застаріла, незважаючи на досвідченість і мудрість. Всі прийоми, вироблені ним роками, втратили актуальність, та й правила гри змінилися кардинально.

Йому належить заново навчитися вести бій, щоб здолати сильного молодого хлопця, який є чемпіоном. Яка ціна перемоги, невже руйнування? Фільм Ніколи не здавайся 4 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Майкл Джей Уайт
В ролях: Майкл Джей Уайт, Джош Барнетт, Джилліан Уайт, Есай Моралес, Стівен Квадрос, Нейтан Джонс