Боб Ленгмор-щасливий сім’янин, який дуже любить свою дружину Дарлін і маленьку дочку Єву. У нього є хороша робота і він цілком задоволений своїм життям. Але все змінюється, коли він, відчуваючи нездужання, вирішує відправитися в лікарню і з’ясувати, що з ним. Діагноз його не радує: лікарі виявляють у нього рідкісне захворювання, пов’язане з втратою пігментації шкіри. Дуже скоро він стане «невидимою людиною», адже його шкіра стане практично білою. Коли його шкіра починає поступово змінювати свій вигляд, на нього косяться люди, а сонячне світло доставляє йому незручності.

Поки його життя не стала причиною цікавості оточуючих, чоловік приймає дуже важке рішення: залишити свою звичну життя, роботу, сім’ю і податися на північ, де з-за сильного холоду люди тепло вдягаються, а сонце не буде випалювати його шкіру. Він не бачить іншого виходу, так як не бажає доставляти зайві проблеми дружині і дочці. Влаштувавшись в невеликому північному містечку, він залишається тут на цілих вісім років. За своєю сім’єю він сумує, але не робить спроб повернутися.

Але одного разу Бобу стає відомо, що його дочка Єва, яка, як з’ясувалося, теж успадкувала його хвороба, викрадена невідомими. Чоловік негайно вирушає на її пошуки. Фільм Невидимий (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джофф Реднап
В ролях: Аден Янг, Камілль Салліван, Джулія Сара Стоун, Бен Коттон, Max Chadburn, Елісон Арая, Максвелл Хэйнс, Курт Остланд, Юджин Ліпінскі, Ніколас Панич