Багато ветеранів-військових у відставці не можуть спокійно сидіти у відставці. Вони знаходять справу грошову і небезпечну справу в гарячих точках, проводячи рятувальні операції. Команда професійних найманців об’єдналася для порятунку світу. Вона виконує визвольну місію по всьому світу. Кожен з хлопців має свої здібності, які можуть стати в нагоді при виконанні найскладніших завдань. За час існування загону йому не раз вдавалося запобігати терористичним актам. Спецназівці під проводом Барні Росса заробляє військовим ремеслом, поваленням тиранії, запобіганням диверсій собі на життя. Вони отримують великі гроші, але у кожного з членів загону є моральні принципи.

Цього разу знову доведеться битися з силами для виконання нового завдання, що має велику важливість. Завдання дуже важке, але у загону немає іншого вибору. Збирається екстрена нарада, де обговорюються всі докладні моменти операції. Необхідно помститися Жану Вілену за жорстокість розправи з бійцями. Настає напружений момент очікування.

Кожен солдат повинен виконати свою роль. Для виконання важливого завдання у загону є всі можливості: зброя, техніка, навички, кмітливість, досвід і відвага. Фільм Нестримні 2 (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Саймон Уест
Актори: Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стэйтем, Дольф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дамм, Террі Крюс, Ренді Кутюр, Ліам Хемсворт, Юй Нань, Чак Норріс, Арнольд Шварценеггер