Неправильні вчинки-це жахлива історія, яка щодня зачіпає дітей в школах в будь-якому куточку світу. Зустрічайте Кевіна, уособлення типових підліткових знущань. Багато хто розуміє, як бути такою дитиною, тому можна уявити, що відчуває Кевін. На перший погляд це прекрасний і розумний хлопчик, у якого є вірні друзі і люблячі батьки. Однак, що призвело до такого розвитку подій? Разом з Кевіном глядач переживає емоційні скачки, порівнянні з американськими гірками.

Поступово відкривається справжній стан героя, приховане за численними підлітковими страхами, коли він і його однолітки стикаються з знущаннями і жорстокістю по відношенню до себе. Батько хлопчика працює поліцейським і стрімко підіймається по кар’єрних сходах. Він стурбований вихованням свого сина, але не помічає, що хлопчик знаходиться в глибокій депресії і всіляко намагається заховати це від оточуючих. Фільм Неправильні вчинки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для батьків стає справжнім потрясінням, що над їхньою дитиною може хтось знущатися. Поступово починаються відкриватися таємниці про взаємини в сім’ї, які призводять до остаточного розуміння причин того, що відбувається.

Режисер: Карл Ентоні Пейн II, Ейвері О. Вільямс
В ролях: Карл Ентоні Пейн II, Валенсія Вілсон, Сем Логан, Етан Болден, Тоуанда Брекстон, Брайс Діксон