У центрі подій знаходиться один з членів стародавнього ордена, основне завдання якого полягає в боротьбі з беззаконням і несправедливістю. Головний герой прекрасно володіє відразу декількома видами бойових мистецтв. Він відрізняється холоднокровним і рішучим характером. У нього є рідна сестра, яка мало в чому поступається своєму братові. Молода людина беззаперечно виконує всі завдання глави таємної організації. Проте в безкомпромісних битвах з злочинними групами і мафіозними кланами орден забуває про іншу небезпеку, яка загрожує існуванню всього світу. Напівбожевільний вчений збирається відшукати старовинний артефакт, що наділяє свого власника небаченою силою.

Якщо йому вдасться досягти своєї мети, все людство чекає сумна доля. Головний герой отримує найважливішу і відповідальну місію в своєму житті. Він повинен за всяку ціну перешкодити планам геніального інженера, в підпорядкуванні у якого знаходяться сотні вірних слуг. В небезпечну подорож чоловік відправляється разом з меланхолійною сестрою.

Їм належить пережити багато небезпечних пригод, щоб дістатися до лігва божевільного. Але чи вистачить молодим людям сил здолати підступного лиходія? Фільм Небезпечний Елемент (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Суарес
В ролях: Даг Джонс, Cassie Meder, Джон Суарес