У центрі оповідання в гостросюжетному трилері «Напад шестиголової акули» знаходяться кілька закоханих пар, які вирішують відпочити від сірих буднів і зміцнити свої відносини. Задля реалізації намічених планів вони відправляються в чудове містечко, розташоване посеред глибоководного океану. Туристи щиро розраховують гарненько повеселитися, забути про побутові проблеми, розслабитися і отримати непідробне задоволення від спілкування з другими половинками. Любителі екзотики приїжджають в прекрасне місце, де створені воістину райські умови для комфортного перебування.

Молоді люди не очікували того, що скоро їм належить пережити Напад шестиглавой акули. Вони розважалися на повну котушку, веселилися в приємній компанії, відвідували різні тусовки і абсолютно не підозрювали про те, що поблизу плаває кровожерливий хижак.

Чудовисько зайняло вичікувальну позицію і розраховує поласувати людським м’ясом. Монстр сподівається як слід пополювати і набити свій шлунок бажаною їжею. Фільм Напад шестиголової акули (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марк Аткінс
Актори: Брендон Оре, Танди Собі, Корд Ньюман, Найма Собі, Тапіва Мусвосві, Кріс Фішер, Меган Оберхольцер, Джонатан Пієнаар, Чарлі Кіген, Джессіка Клоет