Історія присвячена п’ятьом молодим спортсменам, які обурюються розбіжностями і протиріччями. Вони повинні представляти США на міжнародних змаганнях з карате. Тільки мудрому тренеру під силу приміряти запальні характери хлопців. Йому належить зробити з них справжню непереможну команду, яка зможе продемонструвати майстерність на найвищому рівні. У кожного бійця свої плани на цей турнір, але чим закінчаться небезпечні змагання, залишається тільки здогадуватися. Кращі з кращих — культовий бойовик 80-х з відмінною акторською грою, сюжетною лінією і глибоким змістом. Картина стане прекрасним вибором для любителів східних єдиноборств.

Свого часу її полюбили мільйони глядачів, але і сучасна аудиторія тепло приймає картину. Можливо, саме тому творці через чотири роки після виходу кінострічки випустили другу однойменну частина. Через деякий час, в свою чергу, з’явився третій і четвертий сиквел. Дана кінострічка вийшла в світ в 1989 році завдяки режисерові Роберту Радлеру. Він же поставив і продовження фільму, проте тільки ці роботи стали його візитною карткою. Фільм Найкращі з найкращих (1989) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Глядач зможе побачити їх і в наступних частинах, але саме тут відбувається знайомство персонажів і їх становлення. Цікаво, що у фільмі противники Дей Хан і Томмі Лі — рідні брати в реальному житті. Фільм припав до душі глядачам початку 90-х.

Режисер: Роберт Редлер
Актори: Ерік Робертс, Філліп Рі, Джеймс Ерл Джонс, Селлі Керкленд, Кріс Пенн