Сюжет фільму розповідає про нелегке життя найманого вбивці Бабу Біхарі. Він вже багато років удосконалює свою «майстерність» і навіть не замислюється про завершення кримінальної кар’єри і зміни професії. Незважаючи на повну відсутність принципів, Бабу все ж дотримується одного правила – він ще ніколи не зраджував своє ремесло. Але все змінюється після того, як головний герой зустрічає відданого шанувальника, Банку Біхарі. Як виявилося, в середовищі професійних кілерів існують шанувальники таланту Бабу. У якийсь момент Банку вступає в протиборство зі своїм кумиром.

Починається смертельна гра, з якої тільки переможець зможе вибратися живим… Іноді люди займаються справою, яка навряд чи можна зарахувати до розряду благородних. Бабу Біхарі усуває неугодних персон за солідну фінансову винагороду. Фільм Містер Соколине Око (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вбивця досяг успіху у своїй роботі, однак, не збирається зупинятися на досягнутих результатах. Тому він невпинно працює над собою, підвищуючи рівень майстерності. Хто зупинить його?

Режисер: Kushan Nandy
В ролях: Навазуддін Сіддікуї, Bidita Bag, Шраддха Дас, Дівья Дутта, Мурлі Шарма, Sanjay Inamdar, Акаш, Аніл Джордж, Джетін Госвамі, Sooraj Shetty