Картина знайомить своїх глядачів з чоловіком на ім’я Лю-Е. Він наводить страх на весь Пекін, так як у нього там величезний авторитет, він має навіть прізвисько «велика гармата». Лю-Е і зараз вважає себе дуже крутим і затребуваним бандитом. Протягом тривалого часу він утримував не тільки вулиці, а цілі райони, він наводив жах на всіх, хто не бажав кориться. У нього є син, який наслідую приклад свого батька намагався відчайдушно утримувати вплив над обстановкою, він постійно жадав крові і влазив в бійки. Лю-Е завжди був упевнений в тому, що він сильний і впливовий, він намагався завжди заступитися за свого сина. Він упевнений, що молодь вщухне і припинить лізти до його сина.

Але те, що сталося чоловік і припустити не міг, так як він отримує відсіч з боку малоліток. Головний герой дізнається, що хлопці нічого не чули про досягнення минулого і їм із-за цього глибоко наплювати на Лю-Е. І до того ж вони прислухаються тільки до свого керівника Сяо Е Ер. Фільм Містер Шість (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер головний герой розуміє, що пора рятувати свого сина, а всі методи, якими він користувався не допоможуть, щось нове потрібно придумувати і дуже терміново. але чи встигне головний герой врятувати свого сина?

Режисер: Ху Гуань
В ролях: Ju-Gang Bai, Фен Сяоган, Шан Цзянь, І Фен, Лян Цзин, Хуа Лю, Nuo Lu, Нін Хао, Yuxian Shang, Цзэжу Тао