Матвій Левін успішний бізнесмен і засновник власної імперії. Впливовий мільярдер оточений виключно з людей вищого суспільства. Його дорогі автомобілі і пафосні розваги складають йому повсякденне життя. У схожу на казку життя вривається раптом злий рок. Друг капіталіста, що працює гінекологом, виявилося, продавав його біологічний матеріал на сторону, благословивши багатьох бездітних жінок на материнство. Такого віроломства новоявлений татусь не очікував. Вірність, дружба впали в одну мить. Розчарування і зрада, як черв’як проїдають голову. Навколишній світ став іншим. Тепер у нього є діти. І всі вони жадають знайомства з їхнім батьком.

У наш час всім потрібен багатий батько і перспективний спадок. При перших запитах на його стан нових родичів, Матвій переписує свої активи на свого партнера, але довіривши «козі капусту», тут же стає жертвою махінації. Компаньйона немає в живих. Він втратив все. Вже колишній олігарх не впадає у відчай. Фільм Мільярд (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він планує пограбувати власний банк в Монте-Карло, в сховищах якого захована розписка, здатна довести, що бізнес належить йому. На допомогу приходять діти Левіна, але їх треба добре попросити.

Режисер: Роман Пригунов
Актори: Володимир Машков, Олександра Бортіч, Гела Месхі, Марина Петренко, Марія Миронова, Данило Співаковський, Григорій Калінін