Дія військово-драматичної кінокартини розгортається в 1942 — му році в Тихому океані. Морські битви за часів Другої світової війни мали досить важливе значення. Адже було ясно, що необхідно давати силам осі відсіч як на суші, так і на воді. Бо інакше вони б заволоділи перевагою, а це могло призвести до страшної катастрофи. Американський флот під керівництвом досвідченого адмірала Честера Німіца брав участь у битвах проти японців у атола Мідуей. Американські військовослужбовці прекрасно розуміли, що попереду у них серйозні проблеми і випробування. Адже чоловіки мали намір покласти край деспотичності і тиранії японців.

Оскільки Японія виступала на боці нацистів, то вони погрожували всьому світопорядку. Довгий час японські солдати проводили жахливі досліди, що потрясли весь світ. І тепер американці протистояли досить досвідченому і небезпечному противнику. Честер розумів, що йому доведеться повести в бій не тільки досвідчених військових, але і новобранців, чого адміралу зовсім не хотілося. Фільм Мідуей (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але у нього не було іншого виходу, адже якщо б японці стали правити в Тихому океані, то це значно посилило б становище союзників, тому подібної ситуації не можна було допускати.

Режисер: Роланд Еммеріх
В ролях: Люк Еванс, Вуді Харрельсон, Патрік Вілсон, Нік Джонас, Денніс Куейд, Менді Мур, Олександр Людвіг, Ед Скрейн, Даррен Крісс, Аарон Екхарт