Нью-Йорк знаходиться в серйозній небезпеці, адже таємничий терорист на ім’я Саймон, готовий підірвати весь центр міста. Він зміг довести серйозність своїх слів і судячи з усього, готується до найбільшого вибуху свого життя. Ця людина одержима вибухівкою і до нещастя людей, безумовно розумний і хитрий. Саме з ним зіткнеться Джон Макклейн, правда в даному випадку, в телефонній розмові. Саймон, одержимий власними ідеями, вирішить пограти зі знаменитим поліцейським. Цього разу Джону доведеться піти на поводі у терориста, виконуючи всі його завдання, Інакше станеться черговий вибух.

Невиконання завдання, вибух, відхилення від правил, знову вибух. Ось такі умови поставили для поліцейського і що б його не змусили робити, він змушений вести цю гру. Адже незважаючи на таку проблему і сам Джон не сидить склавши руки, готовий почати гру. Хоча насправді, все це лише прикриття, адже далеко від місць дій і вибухів, працюють злочинці. Вони в змові з Саймоном, де вибухи це всього лише шоу. Справжня мета змовників, полягає в золотому сховищі міста.

Без сумнівів, від туди можна винести мільярди доларів, на що лиходії і націлилися. Ось тільки даремно вони вирішили вибрати своєю іграшкою Джона, адже він справу Свою знає. Фільм Міцний горішок 3: Помирати з піснею (1995) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Мактірнан
В ролях: Семюел Л. Джексон, Брюс Вілліс, Ларрі Бріггман, Джеремі Айронс