Герої, ймовірно, будуть переміщатися в часі за допомогою Квантового світу, щоб здолати Таноса. З тих пір, як Танос знищив половину Всесвіту, багато хто задався питанням, яким чином вийде перемогти божевільного титану. Більшість з них зводяться до того, що герої будуть використовувати квантовий світ і наступні переміщення в часі. А трейлер припускає, що це цілком можливий результат. Важливо розуміти, що єдиний спосіб відновити всесвіт – це не допустити того, щоб Танос коли-небудь клацнув пальцями.

А цього можна домогтися тільки засобом переміщення в часі назад. У мережі вже давно миготять фото зі зйомок тієї самої битви в Нью-Йорку з першої частини, де герої отримали нові костюми. Фільм Месники 4: Фінал (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Передбачається, що ми побачимо або спогади, або, що більш імовірно-ті самі переміщення в часі. Назва «Endgame» передбачає, що сюжет буде крутитися навколо задумки Доктора Стрэнджа, перед тим, як він перетворився в попіл.

Режисер: Джо Руссо, Ентоні Руссо
В ролях: Кріс Хемсворт, Еванджелін Ліллі, Бредлі Купер, Карен Гіллан, Брі Ларсон, Скарлетт Йоханссон, Елізабет Олсен, Кріс Еванс, Кріс Хемсворт, Еванджелін Ліллі