Головне дійові обличчя фільму Джонас Тейлор, в минулому бойовий офіцер елітного підрозділу, пілотував апарати, що опускаються на неймовірну позначку в морську безодню. Нині він постає в амплуа рятувальника, лектора. У студентів лекції користуються популярністю, тому що його практичний досвід колосальний, на відміну від решти професорського складу університету. Інтерес до палеонтології не випадковий: він давно захоплюється вивченням акули Мэгалодоном. Вважалося, що вид жив на землі в стародавні часи, а потім зник. Найстрашніше, що відчував у житті герой, це зустріч у глибоководді з таємничою істотою. Він абсолютно впевнений, що бачив саме цей вид у своєму останньому зануренні.

Через цього інциденту він перейшов на менш цікаву роботу, не зміг забути весь жах, що довелося пережити, загибель людей відклали відбиток на психіку героя. Але сталося непередбачене, до героя фільму за допомогою звертається океанограф, який запевняє, що потрібно врятувати нову експедицію. Дочка вченого негативно налаштована на таку пропозицію.

Схоже, чоловікові доведеться ще раз побачитися наяву з предметом свого страху, так як допустити ще раз трагедію він не може. Фільм Мег: Монстр глибини (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Тертелтауб
В ролях: Джейсон Стэйтем, Рубі Роуз, Рейн Вілсон, Лі Бінбін, Кліфф Кертіс, Роберт Тейлор