Маріанська западина вважається найглибшим місцем на Землі. На таку глибину не наважувалася опуститися жодна група дослідників, і виявилося не дарма. Бо тисячі метрів води приховували зовсім інший світ, де мешкає безліч істот, раніше невідомих людству. І серед них є лютий і кровожерливий монстр — акула Мегалодон. Хто переможе в цій сутичці: людина зі своїми технологіями або тварина в рідному середовищі існування? МЕГ-це зоохоррор, зйомки якого були завершені в 2017 році. За основу сюжету були взяті події книги Стіва Альтена під назвою Мегалодон: Жах з глибини 1998 року випуску. В основі сюжету знаходиться група вчених, які мали намір підкорити глибини океану.

Замість цього вони отримали честь стати обідом для найдавнішої істоти на Землі — акули виду Мегалодон. Основний слоган фільму — «Їсти подано!», але там, де знімається актор Джейсон Стэйтем, так просто жертвами не стають. Тому протягом фільму звичайні вчені змушені стати солдатами, щоб врятувати свої життя і дати відсіч акулі. Екранізація книги Альтена є фантастичним жахом. Так що може виникнути враження, що існування такого монстр, як МЕГ, неможливо. Фільм МЕГ (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак вчені та експерти з великих акул стверджують зворотне. Мегалодон існував насправді, і за розміром він був більше, ніж сучасний найбільший кит кашалот. Втім, це не найбільший монстр, якого показували у фільмах.

Режисер: Джон Тертелтауб
В ролях: Джейсон Стейтем, Рубі Роуз, Кліфф Кертіс, Рейн Вілсон, Роберт Тейлор, Джессіка МакНемі, Бінбін Лі