Фільм Маска (1994) дивитись онлайн в HD якості


​​​​Стенлі Іпкісс працює менеджером у банку. Незважаючи на свою старанність і сумлінність він так і не зміг завоювати авторитет у начальства. Всі навколишні нахабно користуються його довірливістю і добротою. Стенлі не вміє постояти за себе. Всі кому не лінь його ображають і принижують. Він звик мовчки ковтати все знущання і глузування. У Іпкісса немає ні друзів, ні коханої дівчини. Він просто не знає, як знайомитися з протилежною статтю. Варто йому побачити симпатичну дівчину, як він тут же впадає в ступор. Стенлі йшов додому, коли побачив у річці дивний силует. Чоловік припустив, що це тіло людини і кинувся його рятувати. Насправді це виявилася купа сміття.

Серед відходів Іпкісс знайшов дерев’яну маску, яку він прихопив з собою. Прийшовши додому, чоловік вирішив приміряти знахідку. Як тільки він одягнув маску все навколо померкло. Стенлі перетворився на зеленоголового бешкетника, який миттю відправився куролісити по місту. Всього за одну ніч він встиг помститися всім кривдникам, пограбувати банк, насолити небезпечним бандитам і познайомитися з чарівною красунею. Фільм Маска (1994) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Прокинувшись вранці, Стенлі був упевнений, що йому приснився страшний сон. Він встав з ліжка і побачив купу грошей. Купюри були розкидані по всій квартирі. Іпкісс зрозумів, що все це відбувалося з ним наяву.

Режисер: Чак Рассел
Актори: Джим Керрі, Пітер Ригерт, Пітер Грін, Емі Ясбек, Кемерон Діаз, Орестес Матас, Тім Беглі, Ненсі Фіш, Джонні Вільямс, Рег Е. Кеті