Фільм Малюк на драйві (2017) дивитись онлайн в HD якості


Як часто буває, що люди, що володіють непомітною зовнішністю і невеликим росточком, намагаються проявити себе іншими виграшними для себе властивостями. Багато їх них стають досить відомими персонами саме тому, що отримують від природи в якості компенсації якийсь дар або відчайдушний характер, який дозволяє досягти за життя приголомшливих результатів. Саме таким створенням виявився герой даного сюжету на прізвисько Малюк. Так, він дійсно отримав таке прізвисько через свого невеликого зростання. Але молодий чоловік знайшов в собі мудрість і сили не ображатися на такі подшучіванія.

І тому більшу частину часу присвячував самовдосконаленню своєї професійної діяльності, якій хотів віддати більшу частину свого життя. Треба сказати, що Малюк просто марив автомобілями. І якби він зайнявся спортивною кар’єрою, то з нього б вийшов відмінний гонщик. Але він вирішив стати таким водієм, рівних якому важко було б знайти у всій окрузі. Фільм Малюк на драйві (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І все ж, хлопець обрав неправильний шлях у своєму житті, коли зв’язався з криміналом, який щосили використовував його здібності. Одного разу малюк закохався. Та так, що вирішив піти зі злочинного світу. Але чи не буде йому коштувати такий крок втраченого життя?!

Режисер: Едгар Райт
В ролях: Енсел Елгорт, Кевін Спейсі, Лілі Джеймс, Ейса Гонсалес, Джон Хемм, Джеймі Фокс, Джон Бернтал, Флі, Ленні Джун, Міка Ховард