Макс Пейн раніше працював співробітником правоохоронних органів. Ключовий герой завжди домагався постелених цілей, і закінчував розпочату справу до кінця. Чоловік був щасливим сім’янином, повертаючись додому, його на порозі чекала дружина і дочка. Але одного разу це щастя перерветься. Справа в тому, що в будинок ключового героя проникли лиходії, які жорстоко розправилися з його сім’єю. Дружина і дочка поліцейського були схильні знущання і вбивства. Тепер життя Пейна перевернеться з ніг на голову. Чоловік не міг змиритися з цією втратою. В його мозку живе тільки одна думка про помсту. Багато хто вважав, що це вбивство-справа рук наркоторговців, яким зовсім недавно Пейн перейшов дорогу.

Головний герой поклявся собі, що зробить все можливе, що б відшукати лиходіїв і змусити їх мучитися так само, як і його родичі. Головному герою вдалося виконати свою обіцянку і знищити ворогів. Але незабаром подруга Пейна повідомляє йому про те, що в місті сталися напади такого ж характеру, як і на дружину героя. Пейн розуміє, що вбивця все ще живий і продовжує свою злочинну діяльність. Фільм Макс Пейн 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Мона Сакс розповідає своєму старому знайомому цікаву та важливу інформацію, яка допоможе йому вийти на слід наркобарона і Джека Лупина. Головний герой вдруге збирається відшукати лиходія і знищити його.

Режисер: Джон Мур
В ролях: Донал Лог, Кріс О’Доннелл, Кейт Бертон, Ротафорд Грей, Міла Куніс, Аморі Ноласко, Марк Уолберг, Ольга Куриленко, Бо Бріджес, Лудакріс