Неймовірна історію про двох копів Дженкі і Шмідта знайшла визнання в серцях глядачів і стала відмінним трампліном для другої частини. Цього разу копи, що працюють під прикриттям, повинні впровадитися до лав звичайних студентів місцевого коледжу. Їх мета все та ж-боротьба з поширенням наркотиків, але в цей раз ставки набагато вище. Серед студентів набагато більше веселощів і заборонених речовин. Тому погоні будуть ще небезпечніше, а вибухи і звуки пострілів голосніше і частіше. Їх однокурсники вважають їх звичайними старперами, які кілька разів залишалися на другий рік. Але упереджене ставлення не заважає головним героям насолоджуватися безтурботними студентськими буднями.

Цим хлопцям чекають куди більш небезпечні пригода, ніж в яких вони побували раніше, адже рівень цих злочинців куди вище тих, які працювали в школах. Їм доведеться побувати в таких переробках, про які раніше вони не могли і подумати… Фільм знімався в одній з найуспішніших американських кіностудій «Columbia Pictures», це дозволяє заздалегідь прогнозувати хорошу якість і серйозний підхід до проекту. Фільм Мачо і ботан 2 (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ця комедія іскрить гострим гумором і позитивними емоціями головних героїв, тому від перегляду ваш настрій підніметься гарантовано. Режисери Філ Лорд і Крістофер Міллер виконали колосальну працю. Знімаючи фільм вони вкладали в кожен кадр гарний настрій.

Режисер: Філ Лорд, Крістофер Міллер
Актори: Ембер Стівенс, Джиммі Монголо, Джона Хілл, Джилліан Белл, Айс Кьюб, Нік Офферман, Ченнінг Татум, Петер Стормаре, брати Лукас, Уайатт Расселл