Всі знають, що біль необхідна будь-якій живій істоті, щоб оберігати від небезпеки, захистити попередженням про загрозу для життя. Але є унікуми, які змушені виживати, оскільки хронічне захворювання дозволяє їм відчувати будь-яку, навіть саму нестерпну для інших, біль. Відразу після свого народження Сурья втратив матір. Батьки і дід везли немовля додому з пологового будинку, коли на них напали, намагаючись зірвати з жіночої шиї ланцюжок. Зіткнення з бандитами погубило маму. Батько завдяки шолому вижив, а сам новонароджений отримав травми від падіння на асфальт, але навіть не прокинувся. Рятуючи нерозумного ще малюка, тато і дідусь були змушені зв’язувати його руки-ноги, надягати на очі окуляри.

Це були вимушені запобіжні заходи. Адже згідно зі статистикою, рідко хто з дітей не володіють чутливістю до болю, може дожити до чотирьох років. Хлопчисько падав, різався, бився, ламав кінцівки, лякаючи батька своєю дивиною. Дідусь дивився з ним бойовики, вчив онука імітувати біль.

Це історія про молодого хлопця Сур’ї, у якого рідкісне стан вродженої нечутливості до болю і він починає вивчати бойові мистецтва і вистежувати грабіжників. Фільм Людина, яка не відчуває біль (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Васан Бала
В ролях: Ріва Арора, Абхиманю Дасани, Гульшан Девайя, Satyajit Ganu, Сартадж Каккар, Радхика Мадан, Махеш Манджрекар, Пратик Пармар, Швета Прасад, Джимит Триведи