Юного Пітера Паркера вкусив незвичайний павук. Тепер підліток наділений унікальними здібностями — загостреним слухом і зором, завидними швидкістю пересування і витривалістю, умінням випускати з пальців липку і міцну павутину. Навіть для самого неабиякого тінейджера це явно надто і хлопчику саме місце в загоні безстрашних Месників. Але взяв хлопця під опіку Тоні Старк впевнений, що поповнювати настільки юним даруванням їх досвідчені ряди занадто ризиковано. І, перш ніж кинутися на ворога в ім’я порятунок світу, Паркеру для початку закінчити б школу і виростити пару волосків на підборідді.

Щоб амбітний хлопець не занудьгував, наставник дарує йому крутий костюм з синьо-червоної матерії з цілою купою усіляких супергеройське примочок. Залізний чоловік сподівався, що його підопічному павучки знадобиться час на вивчення геройського спорядження, і він на деякий час забуде про бажаних подвиги, але вийшло з точністю навпаки. Пітер, остаточно увійшовши в роль Людини-павука, вже не хоче обмежуватися порятунком кошенят, застряглих на деревах, він починає власне розслідування злочинної діяльності Едріана Тумса, по кличці Стерв’ятник.

Лиходій викрав в декількох місцях інопланетні технології і на їх основі створив потужну зброю, на продажу якого збирається неабияк розбагатіти. Фільм Людина павук: Повернення додому (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Воттс
Актори: Лоренцо Джеймс Хенрі, Енгаурі Райс, Майкл Кітон, Том Холланд, Дональд Гловер, Мартін Старр, Роберт Дауні мл., Джон Фавро, Логан Маршалл-Грін, Маріса Томей