Паркер продовжує жити подвійним життям. Але його душевну стійкість підірвав трагічний догляд Тоні Старка після міжгалактичної битви проти Таноса. Людина-павук з Вартовими Галактики захищав Всесвіт від глобального поневолення. Але настав момент спокою на Землі. Пітер вирішив відпочити від супергеройське буднів зі шкільними друзями, подорожуючи містами Європи. Ця поїздка поліпшить приятельські відносини Паркера з однокласниками, тому що залишився останній навчальний рік. Попереду вступ до коледжу та інші пригоди. Але, і тут юнака підстерігають небезпеки. За ним полює Містеріо. Після принизливого програшу він створив «зловісну шістку» і марить мрією помститися повзучому мутанту.

До неї приєднується Хамеліон. Колись вчений Кравінов переступив закон, і пограбував банк. Йому просто не вистачало грошей на утримання лабораторії. По початку Дмитро все, що відбувається сприймав як гру. На кожне нове пограбування він маскував обличчя гримом і використовував голографічний проектор. Але все це незабаром йому набридло. Вчений зважився на шалений крок-операція з мутагеном на власному тілі. Фільм Людина-павук: Далеко від дому (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Кравинов помер, на його місце прийшов Хамеліон. Цього разу Паркеру буде несолодко. Можливо йому доведеться звернутися за допомогою до Відня і перейти на темну сторону назавжди.

Режисер: Джон Уоттс
В ролях: Зендея, Том Холланд, Джейк Джилленхол, Семюел Л. Джексон, Кобі Смолдерс, Маріса Томей, Джон Фавро, Майкл Кітон, Ремі Хай, Мартін Старр