Фільм Люди в чорному 4: Інтернешнл (2019) дивитись онлайн в HD якості


​​​​​​​​Легендарна трилогія оповідає глядачеві про вже знаменитих агентів, які вступили в боротьбу з інопланетними істотами, яких на Землі вже тисячі. Людство звиклося з фактом: вони не єдині жителі синьо-зеленої планети. Хоча багато прибульців не несуть загрози, потрібно бути не чеку. Невідомо, що можуть замишляти маленькі миролюбні тварюки. Адже вони точно доставлять неймовірну кількість проблем. Щоб запобігти небезпеці, люди зазвичай звертаються за допомогою в спеціальне агенство, де відомі напарники вірно несуть борг.

На власній роботі вони зустрічалися з неймовірними пригодами, на їх шлях вставали несподівані вороги, але не обійшлося і без потрібних друзів. Вони зіткнулися з віртуальною реальністю і подорожжю в часі. Тому уважність, неперевершена точність не завадять. Дует з прекрасних чоловіків став невеликою ефектною командою. Тепер їх чекають серйозні труднощі, багаторазово перевіряють їх на міцність.

Нові лиходії, підступні чудовиська, ряд важких перешкод-ось те, з чим будуть пов’язані їх робочі будні. Однак чим складніше, тим більше веселощів. Що може бути краще? Адже безпосередньо цього не вистачає героям. Фільм Люди в чорному 4: Інтернешнл (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ф. Гері Грей
В ролях: Тесса Томпсон, Кріс Хемсворт, Кумэйл Нанджиани, Рейф Сполл, Ліам Нісон