Донедавна Джина Грей жила спокійним, мирним і безтурботним життям. Вона була простою дівчиною, яка не має ніяких відмінних рис. Однак поступово героїня стала помічати в собі дивні зміни і прилив безмежної сили. У пошуках істини і відповідей на питання, що цікавлять, дівчина звертається до професора Ксав’єра. Він пояснює їй ситуацію, розповідаючи правду про надприродні здібності, і приймаючи в команду Людей Ікс. Тепер Грей справжній борець за добро, світло і справедливість. Однак незабаром героїня повністю втрачає контроль над власною силою і енергією, і вона поглинає її.

У лічені миті, Джина перетворилася з позитивного супергероя в негативного персонажа, адже її душу огорнула темрява. Тепер вона «Люди Ікс: Темний Фенікс» можливості і влада, якого безмежні. Вона може маніпулювати розумом людей, управляти планетою за допомогою думок і відроджуватися з попелу. Її головними ворогами стає група колишніх однодумців – Люди Ікс.

Тільки їм під силу впоратися зі злісними діями не відбулася соратниці і перешкодити її підступним планам. Але чи зможуть бійці здолати Фенікса або ж вони спробують врятувати і повернути її на світлу сторону, дивіться. Фільм Пипец 2 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Саймон Кінберг
В ролях: Ніколас Холт, Джеймс Макевой, Еван Пітерс, Джессіка Честейн, Майкл Фассбендер, Софі Тернер, Олівія Манн, Дженніфер Лоуренс