Людство знаходиться на межі. В одній із секретних лабораторій під назвою «Лотус» проходили розробки вірусів, які повинні були використовуватися в політичних цілях. І під час одного невдалого експерименту стався вибух. З-за цього почав поширюватися дивний вірус. Він вийшов за межі лабораторії став заражати всіх оточуючих. Незабаром практично всі жителі на прилеглій території стали схожі на зомбі. Здавалося що тепер вже ніяк не позбутися цього всього. Лише одиницям вдалося не заразитися від цього страшного вірусу. Але від цього їм все одно легше не стало. Однак тепер мм доведеться постаратися не наближатися до лабораторії і позбутися від цих дивних істот.

Адже в будь-який момент Вони можуть напасти на них і спробувати вбити або з’їсти. Люди бажаючі вижити знаходиться на межі і кожен раз доводиться зіткнутися з труднощами. Здається, що зомбі лише стає все більше, і куди не піди вони скрізь є. Зневірені вижили вже не вірять в те, що зможуть знайти місце, де вони будуть почувати себе в безпеці.

Однак чи вдасться їм знайти спосіб врятуватися і знайти місце, де буде безпечно і де зомбі вже точно не дістануть їх і не спробують убити? Фільм Лотус (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хорхе Нунез
В ролях: Самі Рейнольдс, Райан Х’юстон, Реймонд Тостадо, Майкл Кребтрі, Емі Курноу, Гідеон Свіфт, Сіомара Бермудез, Джейк Гарсіа