Планети і Всесвіту може не стати в одну мить. Брэйниак — штучний інтелект з Криптону, знову планує свій підступний план. У тому випадку, якщо план цього лиходія стане реальністю, то на тисячах планет не залишиться жодної життя. Величезна кількість галактик виявляться поневоленими машинами. Відсіч Брейніаку може дати тільки один герой. Ось тільки як виявляється, супергерой може зазнати поразки, незважаючи на те, що він має величезний досвід в протистоянні злу. У подібній ситуації, коли мова йде про суперника і його могутність, краще мати хорошу команду, яка буде за одне. Незважаючи на те, що велика частина героїв звикла розраховувати тільки на свої сили. Вони просто не вміють працювати з напарниками.

Але тепер їм просто доведеться об’єднати свої сили. І ось тепер Супермен і Бетмен, розуміючи, що планеті загрожує серйозна небезпека прийняли рішення створити команду. Хлопці організували Лігу справедливості. В неї будуть входити тільки самі сильні захисники. Тепер герої не згадують про колишні недомовки і конфлікти, так як їх основна мета — побороти противника. Фільм Ліга справедливості: Частина 1 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Разом хлопці зібралися дуже вчасно, так як без них почнеться справжній апокаліпсис. Як же тепер такий неординарний і тільки зібраний альянс протистоятиме великому злу заради порятунку всього людства?

Режисер: Зак Снайдер
В ролях: Кірсі Клемонс, Джаред Лето, Галь Гадот, Джейсон Момоа, Езра Міллер, Емі Адамс, Бен Аффлек, Ембер Херд, Генрі Кавілл, Джессі Айзенберг