Дії історичного фільму розгортаються в XVII столітті. Представники Англії, Португалії та Франції збираються разом, щоб обговорити питання надання військової допомоги іспанській короні. Однак насправді правителі трьох європейських держав мають намір розділити між собою королівство, розташоване на території Піренейського півострова. Вони розраховують ввести туди свої війська, отруївши законного іспанського короля. Про їхні підступні плани випадково прознає Червоний Орел. Він вирішує перешкодити змовникам у здійсненні їхніх намірів. Тим часом правителя Іспанії викрадає один з його найбільш високопоставлених офіцерів. Безпринципний лиходій збирається отримати власну вигоду з ситуації, що склалася.

Тим часом численні вороги головного героя оголошують на нього полювання. Таким чином, його завдання з порятунку полоненого монарха різко ускладнюється. Червоний Орел змушений обережно пересуватися по країні, адже зустріч з озброєним загоном може погано для нього закінчитися. Фільм Легенда про Червоного Орла (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На щастя, відважна молода людина знаходить вірних союзників, які готові надати йому будь-яку необхідну підтримку. При цьому сміливцю слід поквапитися, якщо він хоче врятувати свою Батьківщину від ворогів.

Режисер: Хосе Рамон Айерра
В ролях: Давид Ханер, Хав’єр Гутьєррес, Франсіс Лоренсо, Роберто Аламо, Інма Куеста, Мирйам Гальєго