1918 рік відбився на світі не з найкращої сторони. Не рахуючи революцій в Росії, постраждало чимало країн. І це навіть не рахуючи фінансових втрат. В Україні почала зароджуватися свобода слова, коли кожен міг висловити свою власну думку, а вулиці рясніли плодами самовираження. І мало не в кожному будинку знаходилися особистості, з піною у рота відстоюють свою думку. Звичайно! З’явилася ж така можливість-чому б і не скористатися? Все це життя зі своїми принадами і недоліками представлена в даній картині. Точніше, переданий весь національно-визвольний лад, який існував в ті часи по всій країні.

Історія про простих студентів, які хотіли захистити свої права і свободи від натиску армії більшовиків. Не можна було допустити зміну влади, не можна! Якби серед них не було впливової людини, хлопці не впоралися б самі, але він, командуючи своєї міні-армією, зумів зробити кілька подвигів, тим самим в черговий раз підтверджуючи свою відданість країні. І в той же час діти генерала Савицького відправляються в зону військових дій.

Не можна дозволити їм переступити кордон, не можна! Потрібно повернути їх в рідний дім будь-яким методом, яким би серйозним він не був. Фільм Крути 1918 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олексій Шапарєв
В ролях: Олександр Піскунов, Олексій Тритенко, Роман Ясиновський, Наталія Васько, Богдан Юсипчук, Остап Ступка