Історія присвячена молодій парі, яка пройшла через велику кількість труднощів, що зустрічаються на їх шляху. Хлопці неодноразово взаємодіяли з проблемами, і це було пов’язано з Кримською війною, учасниками якої головні герої є. Тепер їм судилося по-справжньому боротися за власну любов. На кону стоять життя двох персонажів, і хлопці не знають, як впоратися з поточними труднощами. Намагаючись впоратися з наявними труднощами, представники молодої пари не уявляють, що відбуватиметься в їхніх долях через деякий час.

Одне випробування змінюється іншим, і кожен день стає ще жорсткішим. Намагаючись вирішити всі неприємності, хлопці помічають, як їхнє життя здається справжньою катастрофою. Чи вдасться головним героям в одну мить назвати себе щасливими або їх життя буде схильна до постійних випробувань? Кожен раз, коли вони зустрічали в минулому людей, які могли стати їх другими половинками, хлопцям щось постійно заважало. І ось доля звела їх разом.

Однак за любов доводиться боротися. Чи зуміють два сильних персонажа протистояти появі труднощів? Або все-таки героям доведеться забути про власне щастя і боротися за існування. Фільм Крим (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олексій Піманов
В ролях: Роман Курцин, Євгенія Лапова, Павло Крайнов, Павло Трубінер, Борис Щербаков, Олена Котельникова, Геннадій Яковлєв, Олексій Комашко, Микита Звєрєв, Ігор Буяновер