Наука порадувала людей новим винаходом, технологією, що вивільняє генетичну пам’ять людини. Першим вирішив випробувати на собі нове відкриття Каллум Лінч, який в результаті експерименту зазнав пригод і переживань, свого далекого предка Агілара, який жив у середньовічній Іспанії. Разом з набутими надздібностями і неймовірними знаннями, тепер він змушений як справжній ассасин боротися проти лицарів ордена тамплієрів, що виставляються несправедливими королівськими властями для власного захисту. Однак все відбуватиметься одночасно в двох реальностях, тому перед нами Джованні, спокійно працюючий барменом і ведучий спокійне життя, наповнене турботами, радощами і змінами.

Іноді у нього трапляються сутички з дрібними хуліганами, але про свою участь в глобальних боях, хлопець зовсім не мислив. Проте всьому є початок, і мирне існування звичайного хлопця перевертається разом з усвідомленням своєї належності до загадкового клану асасинів, в минулому унікальних справедливих злочинців, з родні примарним сучасних якудза. Професійні вбивці могли ховатися в тіні будівель, за деревами і не бути виявленими. Ассасини володіють особливими вміннями і навичками, що дозволяють їм безшумно пересуватися, залишаючись непоміченими для жертв або прекрасно навченої охорони. Фільм Кредо вбивці 2 (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Цей клан, безумовно, розумний, завжди бездоганно виконує високооплачувані замовлення, але не всі замовники справедливі, тому ассасини на свій розсуд іноді нехтують власними принципами, і усувають дурних або жорстоких особистостей, переступів загально людські норми.

Режисер: Джастін Курзель
Актори: Майкл Фассбендер, Маріон Котійяр, Джеремі Айронс, Брендан Глісон, Шарлотта Ремплінг, Майкл Кеннет Вільямс