Перед тим, як був створений Щ. И. Т, була інша організація — OSS. На неї працює Пеггі Картер. Є не дуже хороші хлопці, які створили власне суспільство і назвали його «Зодіак». Раніше Пеггі Картер була пасією Капітана Америка, але той десь на Північному полюсі загубився. Пеггі дуже нудно, тому вона хоче виконати завдання – обчислити і зловити цих хлопців — і тим самим привести незаперечні аргументи своєму босові в тому, що вона може отримати підвищення. Дівчині доведеться дуже нелегко, щоб довести, що в OSS знайдеться місце не тільки чоловікам, але і дівчатам.

Подивіться про те, як їй вдалося це зробити, і чого їй це коштувало. Пеггі Картер працює на організації OSS, яка є попередницею Щ. И. Т. А і ставить перед собою завдання зупинити поганих хлопців, які зібрали своє суспільство під назвою Зодіак.

Пеггі доведеться нелегко, їй доведеться доводити, що в OSS є місце для жінки, яка нічим не поступається рядовому агенту-чоловікові. Фільм Короткометражка Marvel: Агент Картер (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Луїс Д Еспозіто
В ролях: Хейлі Етвелл, Бредлі Уітфорд, Домінік Купер, Тім Тробек, Джон Баринхолц, Ентоні Молінарі, Джесс Кінг, Марк Аарон Вагнер, Девід Хатчінсон, Джейкоб МакКафферти