Фільм Король мавп: Початок (2016) дивитись онлайн в HD якості


Як-то раз двоє маленьких дітей вирушили у захоплюючу подорож, вони прибули у віддалені печери для того, щоб послухати цікаву розповідь про Царя мавп. Виявляється в цій гірській печері, проживає літній чернець, він є мудрою людиною, яка готова розповісти багато захоплюючих історій. Цього ченця довелося об’їхати весь Китай і побувати у віддалених місцях Європи, чоловікові вдалося багато чого побачити, він зіткнувся з хорошим і поганим. Вдалося здійснити таку велику подорожі ему тільки завдяки тому, що завжди поруч з ним знаходився Цар мавп. Про те, що зробило це благородне створіння. Монах писав на окремих сувоях.

Він створив багато історії про допомогу Цар мавп. За довгі роки ченцю вдалося зібрати більше сотні таких сувоїв, які зберігають в собі різні історії і таємниці. У даних сувоях зберігаються історії про те, що ж таке людська хоробрість, як люди проявляють свою мужність і розумність. Фільм Король мавп: Початок (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Діти проробили нелегкий і небезпечний шлях заради того, щоб дізнатися про ці історії якомога більше. Їх цікавить Цар мавп і його поступки. Монах готовий їм розповісти найцікавіші легенди зі своєї колекції.

Режисер: Чін Поу-Соі
В ролях: Цзитун Ся, Келлі Чен, Ітянь Хай, Чун Хім Ло, Аарон Квок, Донні Йен, Чоу Юнь-Фат, Пітер Хо, Едді Чун Сіу-фай, Джіджі Люн