Знавці давніх переказів висувають гіпотезу, що в основі образу короля Артура зібрані якості людини, що жила до розказаних подій десять століть тому. Археологи, які вивчали розкопки епохи похмурого середньовіччя, знаходять тому підтвердження.У трьохсотом році кордони Римської імперії розподілилися від Аравії до Британії. Були потрібні землі, особливо потрібні були могутні сармати, славні кінноти. Після чотириденного бою, римляни не стали вбивати останніх вижили — відважну кінноту, розгромивши численну армію. За це воїни дали обіцянку нести службу у військах Риму. Укладений договір поширювався на синів, онуків і правнуків. Серед них був юнак Ланселот.

Він вирушав на військовий обов’язок довжиною в 15 років. Місцем призначення була Британія, південна частина. Командир римлянин носив потомствене ім’я Арторіус. Він поведе за собою військо, намагаючись оберігати життя кожного воїна, і шанувати пам’ять загиблих солдатів чеснотою.Минуло п’ятнадцять років. Фільм Король Артур (2004) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У день обіцяної вольниці, що залишилися в живих сарматам під командуванням справедливого Артура доручається остання справа, яка прирече їх на вірну загибель. Вони повинні перетнути всю імперію, щоб врятувати знатну сім’ю.

Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Клайв Оуен, Кіра Найтлі, Мадс Міккельсен, Рей Уїнстон, Стеллан Скарсгард, Тіль Швайгер, Йоан Гріффіт, Джоел Едгертон, Х’ю Денсі, Рей Стівенсон