Фільм Контрабанда (2011) дивитись онлайн в HD якості


Головний герой — Кріс Фаррадей, молодий чоловік, який був найкращим контрабандистом у своїй країні. Про його діяльність і сьогодення професіоналізм складено величезну кількість легенд. Крісу вдалося з блиском провертати свої справи, не проваливши жодного з них. Крім того, він вміло і спритно переховувався від співробітників правоохоронних органів. В один прекрасний день чоловікові набрид його спосіб життя, який був сповнений небезпек і ризику. Він закохується в прекрасну дівчину на ім’я Кейт, після чого приймає рішення назавжди покінчити з нелегальною діяльністю. Головний герой одружується, купує шикарний будинок і починає нове життя з чистого аркуша разом зі своєю коханою дружиною.

Але незабаром до нього за допомогою звертається брат дружини. Справа вся в тому, що хлопець був винен в тому, що не відбулася велика угода. В даний момент він повинен серйозним людям велику суму грошей, якої у нього не було. Енді є всього лише кілька тижнів для того, щоб розібратися і знайти потрібну суму. Фільм Контрабанда (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Якщо родич відмовиться допомагати, то його хлопцю буде загрожувати жахлива загибель. Головний герой ніяк не може закрити очі на те, що відбувається, тому він придумує хитру аферу.

Режисер: Бальтасар Кормакур
Актори: Кейт Бекінсейл, Дієго Луна, Роберт Уолберг, Лаки Джонсон, Калеб Лендрі Джонс, Дж.К. Сіммонс, Лукас Хаас, Марк Уолберг, Бен Фостер, Джованні Рібізі