Незважаючи на свій юний вік хлопець на ім’я Еггсі вже встиг пізнати багато труднощів життя. Його батько помер, коли він був ще малюком. З тих пір весь тягар утримання і виховання хлопчаки лягло на плечі тендітної жінки. Вони жили в бідному районі і були позбавлені всіх радощів життя. Мати абияк встигала заробити на їх прожиток. Саме тому Еггсі в юному віці встав на неправильний шлях і почав займатися дрібним крадіжками і шахрайством. Але життя хлопця в корені змінюється в той день, коли він стикається з Гаррі Хартом. Цей чоловік є висококласним агентом секретної служби під назвою «Kingsman». Там же колись працював і батько молодої людини.

Агент відмінно знав батька Еггсі. Адже вони були колегами і близькими друзями. Під час виконання однієї з секретних найнебезпечніших місій цей чоловік загинув прямо перед очима Харта. Після цього Гаррі зустрівся з дружиною покійного шпигуна і пообіцяв, що при потребі організація завжди готова допомогти їй і синові. Тепер настав цей час. Фільм Kingsman: Секретна служба (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чоловік збирається вивести хлопчини з поганого суспільства і зробити з нього справжнього агента. Природно, буде нелегко пройти спеціальну підготовку. Для це Еггсі доведеться неабияк попрацювати.

Режисер: Меттью Вон
В ролях: Терон Еджертон, Колін Ферт, Семюел Л. Джексон, Марк Стронг, Софі Куксон, Майкл Кейн, Софія Бутелла, Саманта Янус, Джофф Белл, Марк Хемілл