У центрі сюжету шпигунської пригодницької кінокартини знаходиться молодий хлопець Конрад. Він був сином впливового герцога, тому практично ні в чому не потребував. Однак протагоніст прекрасно усвідомлював, що необхідно протистояти всім проблемам і обставин, з якими доводиться періодично стикатися. Конрад знав, що мріє займатися, і хотів проявить себе з кращого боку в якості захисника своєї Батьківщини. Чоловік був самовідданою і чесною людиною, яка розуміє, яка величезна відповідальність лежить на всіляких шпигунських організаціях.

Однак протагоніст собі навіть уявить не міг, з чим йому доведеться зіткнутися в недалекому майбутньому. Він був досить норовливим, а часом навіть грубою людиною. Але дана обставина не заважала Конраду впораються з негараздами і неприємностями, які випадали на його долю. Незабаром він зумів вступить в таємну секретну організацію, яка займалася обчисленням всіляких лиходіїв. Фільм Kingsman: Початок (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Конрад швидко влився в світ інтриг, таємниць і змов, виявляючи неабиякі здібності до своєї безпосередньої діяльності. Але що чекає попереду спецагента, який стане одним з найвідоміших в історії?

Режисер: Меттью Вон
В ролях: Джемма Артертон, Аарон Тейлор-Джонсон, Харріс Дікінсон, Меттью Гуд, Рейф Файнс, Джимон Хонсу, Том Холландер, Стенлі Туччі, Даніель Брюль, Рис Іванс