Фільм Капітан Марвел (2019) дивитись онлайн в HD якості


Дівчина на ім’я Керол Денверс закінчувала навчання в школі, і мріяла, що її візьмуть на подальше навчання в авіаційний коледж. Героїня нестерпно любила літати з батьками, і уявляла, як вона сидить за штурвалом літака, виконуючи вказівки диспетчера. Щасливе час молодої героїні фільму «Капітан Марвел» настав, вона вступила у військове училище, де навчають пілотів водінню літаків та інших літальних транспортів. Дивіться безкоштовно, як Керол нелегко давалися заняття пілотування, адже дана професія вимагає великої відповідальності і уважності.

Минуло кілька років, дівчина дослужилася до звання офіцера, і була спрямована для проходження служби в ЦРУ. Начальник розвідувального управління Нік Фьюрерне сприйняв юного пілота всерйоз, адже на його життєвому шляху він не зустрічав особу жіночої статі, яка обрала цю спеціальність. Але Денверс здивувала всіх співробітників своїми навичками, тому їй відразу доручили завдання знешкодити небезпечних злочинців з повітря.

Однак ніхто не попередив, що ворогами є інші представники галактики. Використовуючи на ній свою зброю, вони дали їй надприродні сили, які зробили офіцера невразливою. Фільм Капітан Марвел (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Анна Боден, Райан Флек
В ролях: Брі Ларсон, Джуд Лоу, Семюел Л. Джексон, Бен Мендельсон