Сирена Брукс-актриса-початківець. Вона завжди мріяла про головну роль, щоб прокинутися знаменитою, проте її агент постійно підсовував для актриси ролі другого плану. Сирена була незадоволена такою роботою з боку її менеджера і вирішила змінити агента. Тепер Брукс працює з Шіллі. За відчуттями дівчини, новий агент повинен був принести їй супер-роль її мрії, проте Шіллі пропонував аналогічні варіанти попереднього агента. Але раптом чоловік запропонував для дівчини головну роль в ужастику.Сирена була проти такого жанру і категорично відмовлялася від нього. Однак умілий агент умовив актрису, пообіцявши, що після цього фільму про неї точно заговорять.

Брукс погоджується на бажану роботу, але перед підписанням контракту, дівчина дізнається, що фільм буде зніматися далеко в горах. Це бентежить актрису, але Шіллі запевняє її в користі цієї ролі для подальшої кар’єри дівчини. Зустрівшись з іншими акторами, Сирена дізнається, що знімальна команда вже на місці і готує майданчик до фільму. А група гравців відправляється прямо зараз. Фільм Камера, мотор, вбивство (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Прибувши на місце, починають творитися якісь дивні речі і актори починають зникати один за іншим. Тепер дівчата доведеться постаратися, щоб залишитися в живих в смертельній кінокартині.

Режисер: Майкл Уолкер
В ролях: Олександра соша, Алекс Херт, Філ Берк, Джей Девора, Lexi Lapp, Занні Лейрд, Джош Солт, Майкл Оберхольцер, Ленс Чаннінг, Кетті Тортон