Події фільму розгортаються в недалекому майбутньому на Корейському півострові. Нарешті між двома розділеними багато років тому країнами встановився мир. Лідери Південної Кореї і КНДР підписують важливий документ про поступове об’єднання держав. Однак далеко не всі задоволені ратифікацією цієї угоди. Багато південнокорейців виступають проти злиття з КНДР. Вони вважають, що даний крок призведе лише до додаткових проблем. Але керівництво держави не збирається йти на поводу у власних громадян. В результаті в Південній Кореї виникають збройні загони, які мають намір повалити свій уряд.

Для боротьби з повстанцями влада створює спеціальну спецслужбу з особливими повноваженнями. Так звані вовчі бригади складаються з механізованих бійців, які мають право вбити будь-кого, хто, на їх думку, становлять загрозу існування нинішньої політичної системи. Елітні спецназівці, озброєні за останнім словом техніки, становлять серйозну загрозу для непідготовлених партизан.

Поступово ціла країна занурюється в справжню війну, в якій може бути лише один переможець. Масові страти і розстріли стають для простих південнокорейців нормою життя. Фільм Інран: Вовча бригада (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кім Джі-ун
Актори: Кан Дон-вон, Чон У-сон, Хан Хе-джу, Кім Му-ялина, Хан Е-ри, Мінхо, Джун Хо-хо, Щин Ин-су, Чхве Джин-хо, Ок Ча-ен