В центрі уваги виявляється недалеке майбутнє, в якому вчені разом з інженерами досягли піку своєї наукової діяльності і створили літаки, якими можна керувати силою думки, не витрачаючи при цьому фізичних сил. Головна героїня була головною керівничій даній лабораторії, де виробляли літаки, але вилітати на даному виді транспорту не дозволяло керівництво країни, вважаючи, що у них в запасі повинно бути секретна зброя. Тим часом вдома у жінки перебував батько, який прикутий до інвалідного візка, він не міг пересуватися самостійно вже багато років.

Травму чоловік отримав після падіння літака, він був відмінним пілотом, але після трагедії йому не дозволялося керувати літальним апаратом. Раптово на землю опустилися три невпізнаних об’єкта, які почали трощити і руйнувати будівлі навколо. Військові Сполучених Штатів Америки отримали наказ атакувати інопланетних створінь, але незабаром зазнали поразки. Фільм Інопланетний контакт (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головна героїня уряду повідомила, що пора випускати літаки в бій, але для цього потрібен був хоробрий пілот, здатний керувати даним видом транспорту. Цим льотчиком виявився батько героїні, який довго чекав судного дня.

Режисер: Роб Паллатіна
Актори: Caroline Ivari, Стівен Браун, Седрік Джонатан, Майкл Марсель, Mishone Feigin, Ana Zimhart, Брітт Джордж, Dennis Renard, Брендон Джордж, Майк Дафф