Ніколас Бухриф — не дуже-то відомий французький киносоздатель представляє глядачеві своє чергове захоплююче і гостросюжетне творіння, яке носить назву «Інкасатор». Наш головний герой — якийсь чоловік на ім’я Олександр Демарре щойно влаштувався на роботу в місцеву інкасаторську службу, яка в даний момент перебуває в дуже поганому стані. За останній рік у трьох жорстоких і ретельно спланованих пограбуваннях не вижив жоден інкасатор . Швидше за все, грабіжники насправді діяли по чийсь наводці.

Кожен з хлопців, які працюють тут, майже кожен день просто переповнений свого роду тривожним очікуванням з приводу чергового запеклого нападу. А ось наш мовчазний і холоднокровний герой постійно зберігає залізний спокій. А все тому, що у нього є своя власна, відома лише йому одному таємна мета… Останнім часом почастішали напади на інкасаторів. За минулий рік було скоєно три жорстоких нальоту, в результаті яких всі інкасатори були вбиті. Олександр Демарре вирішує влаштуватися на роботу в інкасаторську службу, не дивлячись на те, що робота інкасатора несподівано стала настільки небезпечною.

Безумовно, що нальотчики діють за чиєюсь наводкою. можливо, що серед інкасаторів є людина, яка здає своїх колег і підставляє їх під кулі. Фільм Інкасатор (2004) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ніколас Бухриф
В ролях: Альбер Дюпонтель, Жан Дюжарден, Франсуа Берлеан, Клод Перон, Жюльєн Буасселье, Філіп Лоденбаш, Жиль Гастон-Дрейфус, Олів’є Лусто, Самі Зітуні, Мішель Трілло