Четвірка геніальних фокусників знову повернулася, щоб показати всі можливості світу ілюзій. Коли-то вони провели всіх, пограбувавши банк, прямо під час виступу на шоу талантів. Зараз у них є нова справа, яку вони готові представити у вигляді чергового подання. Цього разу «четвірці вершників» не доведеться грабувати банк. Згідно із завданням вони повинні зробити все, щоб вивести на чисту воду одну впливову людину. Всі члени фокусників за три роки навчилися робити нові фокуси. Вони стали знамениті і тепер у них з’явилися свої шанувальники. В цей раз, намагаючись викрити чергового багатія, у четвірки кращих фахівців чарівного світу з’явитися суперник.

Цей ілюзіоніст займається фокусами, які розроблені за допомогою технологій. Саме цей новачок вплинув на те, що репутація головних героїв була підірвана. Намагаючись відновити собі добре ім’я, хлопці будуть вести боротьбу проти несправедливості. Вершникам вдасться з’ясувати те, що геній високих технологій працює на сина того самого страховика, якого вони викрили у першій частині.

Ця людина намагається помститися фокусникам за те, що позбавили його величезного стану, що належав батькові. Фільм Ілюзія обману 2 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон М. Чу
В ролях: Ліззі Каплан, Майкл Кейн, Деніел Редкліфф, Марк Руффало, Джессі Айзенберг, Морган Фріман, Вуді Харрельсон, Дейв Франко, Санаа Лэтэн, Генрі Ллойд-Хьюз